Pierwsza w Polsce giełda unikalnego contentu » Textmarket

Zasady przedruku artykułów


Przedruk zamieszczonych artykułów na info artykuły opiera się na zasadach o uznaniu autorstwa Creative Common co oznacza, że możesz kopiować artykuły zamieszczone przez autorów i zamieszczać je na swoich stronach w niezmienionej formie wraz ze stopką autorską i aktywnym linkiem, jaki się w niej znajduje. Na końcu każdego artykułu znajduje się również link do strony bloga info artykuły, jako źródła pochodzenia artykułu.

Uwaga

Kod html z artykułem nie zawiera źródła grafiki, jest to sformatowana treść artykułu wraz z podaną nazwą autora i aktywnym linkiem do źródła pochodzenia artykułu, pobrany kod należy wkleić w całości na swoją stronę. Możesz dokonać zmian celem dopasowania treści artykułu do całości wyglądu własnej strony. Szczególną uwagę należy zwrócić na poprawność działania zamieszczonych aktywnych łączy - linków w stopce opublikowanego tekstu.


Pod każdym przygotowanym, ukończonym i przeznaczonym do dalszego przedruku artykułem znajduje się w ramce kod html, który należy skopiować i zamieścić na własnej stronie. Decydując się na przedruk, wyrażasz zgodę na dostosowanie się do tych zasad i Twoim obowiązkiem jest zamieszczenie na swojej stronie pełnego kodu w niezmienionej formie.
 
Nie zmieniaj atrybutów łącza (linku) w zamieszczonych linkach w stopce artykułu.
 
Zadbaj o prawidłowe formatowanie identyczne jak na stronie bloga info artykuły z opublikowanym artykułem.
 
Nie zmieniaj treści pobranych artykułów i w sposób wyraźny oddziel komentarze do artykułu.
 
Możesz dokonać korekty przeoczonych błędów językowych i dostosować wygląd zamieszczanego tekstu do wyglądu własnej strony.
 
W chwili gdy zdecydujesz się na przedruk zamieszczonych artykułów na stronach bloga info artykuły i poinformujesz nas o tym, my dokonamy wpisu o Twojej stronie w zakładce "publikacje artykułów".
 
Nie możesz publikować pobranych artykułów z bloga info artykuły na stronach z treścią niezgodną z obowiązującym prawem: zawierających treści wulgarne, obraźliwe, pornograficzne, rasistowskie, nazistowskie, fanatyczne, terrorystyczne, hakerskie.
 
Jako administratorzy bloga info artykuły zastrzegamy sobie prawo do zmiany tych zasad, wszystkie ewentualne zmiany zostaną opublikowane na bieżąco na stronach bloga.
 

0 komentarze:

 
Pasek Narzędzi, który umożliwi Ci bezpośredni dostęp do sieci społecznościowych » Pobierz

ekoninpoland
księgarnia
ekoninpoland blog
feromony
finanse osobiste
e-biznes

Udostępnij:

Tweetnij