Pierwsza w Polsce giełda unikalnego contentu » Textmarket

Kontakt

Serwis info artykuły wchodzi w skład Projektu "allokon", który zrzesza wokół siebie osoby fizyczne i nie jest podmiotem gospodarczym. Projekt nie jest organizacją, agencją, instytucją, itp... wymagającym rejestracji.

Głównym założeniem Projektu "allokon", jest wzajemne wspomaganie się działających na rzecz Projektu osób, w obszarze internetu. Wszystkie działania komercyjne prowadzone na stronach objętych Projektem, oparte są na współpracy Partnerskiej, podlegają rozliczeniom w sposób ustalony przez uprawnione do tego podmioty organizujące te działania.

Interesuje Cię możliwość samodzielnego zamieszczania artykułów na stronach bloga info artykuły wystarczy, że napiszesz do nas z adresu email, na którym masz założony profil na bloggerze. Prześlemy do Ciebie (na podany email), zaproszenie do grona autorów, ta czynność po zalogowaniu umożliwi Ci dostęp do profilu autora i tworzenia postów oraz publikowania ich samodzielnie.

Nie masz profilu na bloggerze, możesz założyć je w dowolnym momencie za pomocą zakładki "Zarejestruj się". Podając wymagane - podstawowe informacje w szybki sposób założysz taki profil. Następnie skontaktuj się z nami z adresu email, na którym zarejestrujesz własny profil.

Przesłanie treści artykułu. Kolejną możliwością jest przesłanie do nas, na nasz adres email treść artykułu, który chcesz opublikować, a my zajmiemy się całą resztą.

W obu przypadkach prosimy o kontakt na nasz email - kontakt_serwis@hotmail.com

Reklama

Jak zareklamować się za pomocą stron bloga?

Na stronach znajduje się kanał reklamowy Adkontekst, który umożliwi Ci dodanie reklamy w kategorii - "Informacje i Media", w całej sieci Adkontekst.

W celu zamieszczenia reklamy w kanale reklamowym kliknij na „Kup reklamę na info-artykuly.blogspot.com”. Wyświetli się prosty formularz, który umożliwi Ci przygotowanie treści Twojej reklamy.  Wypełnij wszystkie wymagane pola i wybierz jej wygląd.  

Zaznacz najbardziej odpowiadające miejsce emisji dla Twojej reklamy. Do wyboru masz trzy możliwości. Skieruj reklamę na:  

1. info-artykuly.blogspot.com  
2. Cała kategoria "Informacje i Media"  
3. Cała sieć Adkontekst.

Następnie sprawdź poprawność przygotowanej reklamy i dokonaj wyboru formy płatności. Na podany przez Ciebie email, otrzymasz potwierdzenie złożenia zamówienia na reklamę.  
Po zaksięgowaniu należności i akceptacji przez *Adkontekst Twoja reklama będzie emitowana, otrzymasz informację potwierdzającą od operatorów.

*O Adkontekst

Adkontekst to największa polska sieć reklamy kontekstowej umożliwiająca emisję reklam na najbardziej opiniotwórczych i renomowanych witrynach polskiego Internetu, takich jak m.in. grupa WP, Onet, Interia, Gazeta.pl, NK.pl, serwisy PolskaPresse, Media Regionalne i setki innych serwisów branżowych oraz hobbystycznych.
Sieć Adkontekst pozwala reklamodawcom na wykorzystanie szerokiej gamy produktów reklamowych, począwszy od boksów tekstowych emitowanych w treści strony poprzez formy tekstowo-graficzne, statyczne grafiki do form typu flash, a kończąc na formach intextowych. Zobacz paletę produktów »
Adkontekst

0 komentarze:

 
Pasek Narzędzi, który umożliwi Ci bezpośredni dostęp do sieci społecznościowych » Pobierz

ekoninpoland
księgarnia
ekoninpoland blog
feromony
finanse osobiste
e-biznes

Udostępnij:

Tweetnij