Pierwsza w Polsce giełda unikalnego contentu » Textmarket

Zasady dodawania artykułów

Jak dołączyć do grona autorów na blogu info artykuły?

Samodzielne zamieszczanie artykułów
 
Interesuje Cię możliwość samodzielnego zamieszczania artykułów na stronach bloga info artykuły wystarczy, że napiszesz do nas z adresu email, na którym masz założony profil na bloggerze. Prześlemy do Ciebie (na podany email) zaproszenie do grona autorów, ta czynność po zalogowaniu umożliwi Ci dostęp do profilu autora i tworzenia postów oraz publikowania ich samodzielnie.
 
Nie masz profilu na bloggerze, możesz założyć go w dowolnym momencie za pomocą zakładki "Zarejestruj się". Podając wymagane - podstawowe informacje w szybki sposób założysz taki profil. Następnie skontaktuj się z nami z adresu email, na którym zarejestrujesz własny profil.
 
Przesłanie treści artykułu
 
Kolejną możliwością jest przesłanie do nas, na nasz adres email treść artykułu, który chcesz opublikować, a my zajmiemy się całą resztą.
 
W obu przypadkach prosimy o kontakt na nasz email - patrz zakładka "kontakt".
 
Zasady akceptacji
 
Publikowane artykuły muszą spełniać jeden podstawowy warunek, musisz być ich autorką - autorem, lub posiadać prawo do ich zamieszczenia (dysponowania nimi), na innych stronach.
 
Każdy zamieszczony i ukończony artykuł, po jego opublikowaniu zostanie przygotowany przez nas do dalszego przedruku na inne strony internetowe.
 
Nie zamieszczaj aktywnych łączy (linków) do innych stron w treści artykułu, ta możliwość pozostawiona została dla stopki autorskiej. Właśnie w niej możesz zamieść link:
  • do własnej strony
  • jakiejkolwiek innej strony, polecanej przez Ciebie w treści artykułu
  • strony powiązanej w inny sposób z treścią Twojego artykułu
 
Link stopki autorskiej może prowadzić do dowolnej strony z wyjątkiem stron z treścią niezgodną z obowiązującym prawem: zawierających treści wulgarne, obraźliwe, pornograficzne, rasistowskie, nazistowskie, fanatyczne, terrorystyczne, hakerskie.
 
Grafiki i zdjęcia
 
Pamiętaj zamieszczając zdjęcie oświadczasz, że masz odpowiednie prawa do dysponowania nim:
  • jesteś jego autorem
  • używasz grafiki na podstawie licencji
  • masz pozwolenie od jego autora
 
Nie dodawaj zdjęć zawierających informacje identyfikujące:
  • fotografie w połączeniu z danymi osobowymi
  • zdjęć z linkami do profili społecznościowych
  • grafik z nazwami domen stron www
 
W chwili gdy chcesz by Twój artykuł był przedrukowany wraz z zamieszczoną przez Ciebie grafiką - podaj adres url. miejsca zamieszczonej grafiki - zdjęcia.
 
Dobór kategorii
 
Każdy zamieszczony przez Ciebie artykuł, może być dodany tylko do jednej z głównych kategorii tematycznych. Druga kategoria zostanie mu przypisana przez administratora w chwili przygotowywania jego treści do przedruku.
 
Publikacja na stronach
 
Nie wyznaczyliśmy z góry żadnych konkretnych terminów przygotowania treści artykułu do dalszego przedruku. Trwa to jednak nie dłużej niż 48 godz. Spowodowane jest to również tym, iż treść nadsyłanych i publikowanych artykułów jest sprawdzana przez administratorów pod kątem jej unikalnej zawartości. Oznacza to, że jeśli już gdzieś w innych serwisach publikujesz własne teksty i zamieścisz je na info artykuły, lub prześlesz je do nas celem ich opublikowania, bez ich uprzedniej edycji, nie zostaną one opublikowane na stronach naszego bloga.
 
Zapraszamy do współpracy z nami, dlaczego warto?
 
Większa ilość czytelników Twoich artykułów. Wpisy o publikowanych na blogu artykułach zamieszczane są przez nas w serwisach społecznościowych takich jak: facebook, +google, twitter, blip, (więcej informacji w zakładce - publikacja artykułów). Zamieszczając artykuły na blogu, wyrażasz zgodę na promocję swojej treści w/w sposób.
 
Kolejny powód, to zwiększenie popularności Twojego serwisu za pomocą dalszego przedruku treści na inne strony www. Ma to wpływ nie tylko na popularność samej publikowanej w ten sposób treści, ale stwarza również możliwość zdobywania kolejnych linków do strony, co z kolei ma wpływ na pozycję Twojej strony osiąganą w wynikach wyszukiwania - wyszukiwarek.
 
Każdy autor, którego 10 artykułów zostanie opublikowanych i przeznaczonych do dalszego przedruku, otrzyma indywidualny wpis na blogu wraz z dostarczonymi do nas informacjami o autorze (opcjonalnie) i prezentacją opublikowanych przez siebie artykułów.  

 

0 komentarze:

 
Pasek Narzędzi, który umożliwi Ci bezpośredni dostęp do sieci społecznościowych » Pobierz

ekoninpoland
księgarnia
ekoninpoland blog
feromony
finanse osobiste
e-biznes

Udostępnij:

Tweetnij