Pierwsza w Polsce giełda unikalnego contentu » Textmarket

Rodzaje rajstop, których istnienia (być może) nie podejrzewałaś

rajstopy
Na co dzień kupujemy głównie klasyczne rajstopy, które są uniwersalne, ale nie zawsze idealnie spełniają nasze oczekiwania. Jak się okazuje producenci tworzą coraz to nowe typy rajstop, wzbogacając swoją ofertę o produkty, które mogą lepiej zaspokoją nasze potrzeby. Niestety liczne kampanie marketingowe i informacyjne nie zawsze do nas docierają, a Pani w sklepie niekoniecznie chce opowiadać o wszystkich nowościach i możliwościach jakie pojawiają się na półce.
 
Pewnie niektóre z Was drogie Panie doskonale znają poniższe produkty, ale dla części z Was odkrycie np. Vita Bassy może to być bardzo ciekawe Zaczynamy:
 
MAKIJAŻ NA NOGACH – cieniutkie rajstopy (10- 15 DEN), które działają niczym podkład do twarzy lub krem BB. Efekt osiągnięto dzięki specjalnej technologii produkcji rajstop, która powoduje, że ukryte zostają drobne przebarwienia skóry, a nogi zostają optycznie wyszczuplone i rozświetlone dzięki strukturze załamującej światło. Jeżeli dołączymy do tych właściwości dodatkowo efekt 3D (opisany poniżej) to są to rzeczywiście jedne z najlepszych cienkich rajstop dostępnych na rynku. Niestety ceny tych rajstop są dwukrotnie wyższe od standardowych, ale doznania niezapomniane – zakup z pewnością godny polecenia.
 
VITA-BASSA – ten tajemniczy wpis na opakowaniu rajstop oznacza rajstopy biodrówki. Niskie w pasie, nie podciągniemy ich ponad pępek. Wybierajmy te wersje, które maja szeroki pas – dzięki temu nie będzie się mocno odznaczał. Na rynku są dostępne rajstopy Vita Bassa wykończone w pasie samonośną koronką. Są bardzo estetyczne a samonośna koronka opiera się na delikatnym oddychającym silikonie. Ceny od 8zł za klasyczne do 25 za grubsze
 
3D – Otwierając po raz pierwszy opakowanie rajstop 3D możemy zostać lekko zbite z tropu. Rajstopy 3D przed pierwszym użyciem wyglądają jakby nadawały się dla mojej 4-ro letniej córki. Wynika to z faktu, że przy produkcji klasycznych rajstop włókna lycry są wplatane w co trzeci rząd przędzy, natomiast w przypadku rajstop 3d w każdy jej rząd. Dzięki temu rajstopy stają się znacznie bardziej elastyczne, pięknie i równomiernie oplatają całą nogę, nawet w zagłębieniach przy kostce nie mamy efektu marszczenia się materiału. Wersje 3D są dostępne we wszystkich grubościach, wzorach i kolorach. Różnica w cenie ok 2-3 zł w przypadku cienkich rajstop i 5-10 w przypadku grubszych. Zdecydowanie warte polecenia.
 
KORONKOWA CZĘŚĆ MAJTECZKOWA – Wizja bielizny ściśniętej rajstopami od zawsze nie należy do moich ulubionych. Świetnym rozwiązaniem są rajstopy z koronką w części majteczkowej. Bardzo ładnie ozdabiają pupę i dobrze trzymają w ryzach pośladki. Najbardziej w tego typu rajstopach zaskakuje ich trwałość, delikatnie wyglądająca koronka radzi sobie świetnie w codziennym użytkowaniu a i pralka nie jest jej straszna. Cena od 8 do 25zł
 
OPENTOE – tak! Są takie rajstopy. Zaopatrzona w nie możesz do woli ubierać buty z otwartymi palcami nie tracąc jednocześnie eleganckiego wyglądu nóg . Na rynku jest kilka różnych modeli: odsłaniających tylko duży paluszek lub więcej palców a nawet wszystkie. Wbrew pozorom część przy palcach, która odpowiada za cała funkcjonalność tych rajstop nie jest ich punktem newralgicznym. Wzmocnienia są wykonane płaskim szwem, przez co nie uciskają i nie pozostawiają odcisków na skórze. Cena ok 10-20zł w zależności od firmy.

Więcej informacji  uzyskasz na stronie: lingerinebox
 
 

Kod html na Twoją stronę:
1. Zaznacz kod w ramce (ctrl+a) 2. Skopiuj go (ctrl+c) 3. Wklej w trybie html na stronie (ctrl+v)

Pobierz grafikę do artykułu

Oceń ten artykuł:

0 komentarze:

 
Pasek Narzędzi, który umożliwi Ci bezpośredni dostęp do sieci społecznościowych » Pobierz

ekoninpoland
księgarnia
ekoninpoland blog
feromony
finanse osobiste
e-biznes

Udostępnij:

Tweetnij